Жанна Крикунова

Головна / Жанна Крикунова

Жанна Крикунова

Артистка театру

Яскрава представниця київської ромської творчої династії Клімашенків, до якої належать її мати заслужена артистка України Міла Крикунова, бабуся – королева романсів Жанна Карпенко, Діма Клімашенко…

Народилась 24 квітня 1987 р. Вона завжди мріяла бути артисткою. Коли була ще малою, а її батько, народний артист України Ігор Крикунов  давав інтерв’ю журналісту газети «Сьогодні»,  на питання «хто ти дівчинко, скільки тобі років, і що ти робиш на сцені?», вона відповіла: «Я Жанна Крикунова, мені 3 роки і з них п’ять я працюю в театрі».

Працює в театрі з повною віддачею та відповідальністю. Реалізує свої творчі мрії в нових театральних проектах. До того ж, продовжуючи традиції свого батька, який був не тільки митцем, геніальним режисером, а і громадським діячем. Наразі вона очолює громадську організацію «Національно-культурне об’єднання «Амала», місією якої є задоволення духовних потреб ромів України.

Для неї театр «Романс» – друга сім’я, другий дім і місце втілення бажань. А бажання одне – святкувати 100 років театру в повному складі!