Єгор Мажуга, гітара

Головна / Єгор Мажуга, гітара

Єгор Мажуга, гітара

Артист оркестру

Народився в Києві 16 березня 1988 р.

Голосистим був змалку, але мріяв стати художником. І вірші любив писати, як його мама Галина та батько Олександр. Перші поетичні рядки з’явились в третьому класі, а от перші акорди на гітарі трохи пізніше, йому їх показав старший брат Сан Санич. Завдяки опанованій гітарі на зміну віршам і речитативам прийшли пісні.

«За кілька років до мого появлення у театрі ми з другом написали сценарій для кіно, в якому ми мали зіграти ромів. І з того часу, ми жваво почали вивчати пісні романес, намагатися їх перекласти, аби зрозуміти. Я відкопав в інтернеті і замовив собі самовчитель циганської мови. Зрештою, я почав на кожному кроці кричати про те, що я – циган! І мене почули. Одного дня пролунав телефонний дзвінок : “Привіт! Це Ратушний. Козацькі забави. Слухай. Я тут сиджу разом з Народним Артистом України Ігорем Крикуновим. Ти ж говорив, що циган? Так от, бери свою балалайку і приходь завтра до театру. Я погодився. І от я – артист оркестру театру «Романс».

Мої мрії… Мабуть, перша і осяжна – закінчити альбом ромських пісень. А головне – нехай у нас завжди буде можливість втілювати усі наші творчі задуми!

Тоді і мрії стануть реальністю».