Людмила Крикунова

Головна / Людмила Крикунова

Людмила Крикунова

Заслужена артистка України

З початку заснування циганського театру «Романс» вона є його незмінною солісткою. Талановита актриса, королева романсів та неперевершена виконавиця народних пісень розпочинала свій творчий шлях на сцені Семипалатинської філармонії у віці 14 років.

Закінчивши студію при Московському циганському театрі «Ромен», була зарахована до трупи театру, в якому згодом стала провідною актрисою. В 1981 році Л. Крикунова повернулася до Києва для роботи в Театрі на Подолі, а згодом, разом з чоловіком, народним артистом України Ігорем Крикуновим, створила єдиний  в Україні  професійний  циганський  театр.

Творча майстерність Людмили Крикунової, безперечно, приносить успіх театру, примножуючи не тільки його славу і популярність, але й славу свого міста – європейської столиці,  центру театрально-музичного мистецтва. Про це свідчать нагороди, отримані на міжнародних конкурсах та фестивалях: Золота медаль Міжнародного Московського  фестивалю “На рубеже веков” (в ньому брали участь представники  16 столиць світу, а Києву, в особі театру було присуджено найвищу нагороду), Перша Премія Міжнародного фестивалю “Кхаморо” (Чехія), Дипломи лауреата Міжнародного фестивалю “Криница” (Польща), “Чехочинек” (Польща), “Ягорі” (Норвегія), “Шлягер року” (Україна) та ін. Майже на всіх конкурсах, фестивалях, сольних концертах глядачі віддають  шану її таланту та унікальному природному голосу.

А для колективу театру вона є не просто колегою, а справжньою мамою, якій тепер доводиться берегти все, що заповів наш театральний геній Ігор Крикунов.