Карина Нижня

Головна / Карина Нижня

Карина Нижня

«Моя мала батьківщина – це місто Хмельницький. Через скільки часу, я б не приїжджала туди, там завжди зігрівають мене спогади мого дитинства, кожен куточок цього міста пов’язаний з приємними та цікавими історіями мого життя. Місто Хмельницький – це найрідніший куточок на Землі, бо тут живуть мої рідні, бо тут я знайшла себе».

Професійну освіту здобула в 2-х закладах: актор драматичного театру і кіно в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, магістр сценічного мистецтва, викладач – в Київському національному університеті культури і мистецтв.

«Коли я вперше прийшла в театр «Романс» мене зустрів Ігор Крикунов. Перше враження – яка це потужна особистість, неймовірна енергетика, яка просто випромінювалась через погляд, слово, жест. Я прочитала монолог, після чого він дав мені п’єсу, підкреслив мою роль і сказав: «Вона – твоя». Це була моя перша роль в театрі «Романс», а легендарний режисер став моїм театральним батьком та творчим наставником.

В мене відтоді зародилось багато мрій. Але мрії люблять тишу, тому я ніколи не розповідаю, а просто працюю над собою та над їх втіленням.